Սերժ Սարգսյանը պաշտոնապես հայտարարել է հողեր հանձնելու մասին, մեղադրելու համար հիմքեր կան. Արմեն Գրիգորյան
Սերժ Սարգսյանն իր բազմաթիվ հարցազրույցներում պաշտոնապես հայտարարել է հողեր հանձնելու մասին: Այս մասին այսօր լրագրողների հետ զրույցում հայտարարեց ՀՀ ԱԽ քարտուղար Արմեն Գրիգորյանը:
«Կարող եք նայել ռուսական լրատվամիջոցներին տված հարցազրույցները: Երբ նրան դրա համար մեղադրել են, հիմք եղել է, մեր կառավարությունն այդ մասով հրապարակային ասել է այն, ինչ կատարվում է»,- ասավ Գրիգորյանը։
ԱԽ քարտուղարի խոսքով՝ Հայաստանում հեղաշրջման փորձ եղել է, սակայն, մանրամասներ չհայտնեց:
Հարցին, թե իրենց քաղաքական թիմում եղել են արդյո՞ք մարդիկ, ովքեր փորձել են նման քայլեր անել, ԱԽ քարտուղարը բացասական պատասխպան տվեց:

Серж Саргсян официально заявил о сдаче земель, есть основания для обвинения: секретарь Совбеза Армении
В своих многочисленных интервью третий президент Армении Серж Саргсян официально заявил о сдаче земель. Об этом сегодня в беседе с журналистами заявил секретарь Совета национальной безопасности Армении Армен Григорян.
«Можете посмотреть его интервью российским СМИ. Так, что основания для того, чтобы обвинять его в этом есть», - заверил он.