Նման հյուրընկալության, հոգատարության ու բարյացակամության չեմ տեսել աշխարհի ոչ մի անկյունում. Google-ի արտադրանքի գծով տնօրենը ՝ Հայաստանի մասին
Google-ի արտադրանքի գծով տնօրեն, «Место» ստարտաթ համայնքի հիմնադիր Անդրեյ Դորոնիչևը կիսվել է Հայաստան կատարած ուղևորության տպավորություններով և հրապարակել մի քանի լուսանկար:
"Հայաստանի զգացողությունները մի խոսքով ՝ ջերմ են ։ Ջերմությունը հնագույն վանքերի մութ քարերից է ։ Ջերմությունը՝ ոսկով լցված ծիրանից:
Եվ ամենակարեւորը սրտերի անկեղծ ջերմությունն է ։ Նման հյուրընկալություն, հոգատարություն և հրճվանք ես չեմ տեսել աշխարհի ոչ մի անկյունում ։ Ես ժամանել էի մկրտության արարողության մասնակցելու, հին ընկերներին հանդիպելու համար։ Ծանոթացել եմ նաև տասնայկ նոր մարդկանց հետ։ Հրաշալի երկիր է և անհավանական ժողովուրդ։
Շնորհակալություն, Հայաստան, ձեր ողջ ջերմության համար", - գրել է Դորոնիչեւը իր Instagram-ում:
Անդրեյ Դորոնիչևի հրապարակման նկատմամբ հետևորդներն անտարբեր չեն մնացել հիացական մեկնաբանություններ են  գրել ՝ նշելով Հայաստանի արտասովոր բնությունը եւ հայ ժողովրդի հյուրընկալության մասին։

Директор по продуктам Google - об Армении: "Такого гостеприимства, заботы и радушия я не видел ни в одном уголке мира"
Сооснователь стартап-сообщества «Место», директор по продуктам Google Андрей Дороничев поделился своими впечатлениями от поездки в Армению и опубликовал несколько фотографий.
"Ощущения от Армении одним словом: тепло. Тепло от тёмных камней древних монастырей. Тепло от налитых золотом солнца абрикосов.
И самое главное – искреннее тепло сердец. Такого гостеприимства, заботы и радушия я не видел ни в одном уголке мира. Я прилетел на крестины, повидать старых друзей. А встретил десятки новых, прекрасных людей. Замечательная страна и невероятный народ. Спасибо, Армения, за все ваше тепло", - написал Дороничев в своем Instagram.
Подписчики не остались равнодушны к посту и оставили восторженные комментарии, отметив необыкновенную природу Армении и гостеприимство армянского народа.