Շուշի-Բերձոր ճանապարհի որոշ հատվածներ միայն քաղաքացիական բնակչության համար ժամանակավորապես փակ են․ ՊԲ
Ներկա պահին ՊԲ ստորաբաժանումների կողմից թշնամական դիվերսիոն խմբերի հավանական ներթափանցման ուղղություններում ընթանում են որոնողական գործողություններ: Այս մասին հայտնում է ՊԲ-ն։
Այս ամենով պայմանավորված՝ Շուշի-Բերձոր ճանապարհի որոշ հատվածներ միայն քաղաքացիական բնակչության համար ժամանակավորապես փակ են:

В настоящее время подразделения Армии обороны проводят поисковые действия в направлении вероятного проникновения диверсионных групп противника
В настоящее время подразделения Армии обороны проводят поисковые действия в направлении вероятного проникновения диверсионных групп противника.
В связи со всем этим некоторые участки дороги Шуши-Бердзор временно закрыты только для гражданского населения.