Երասխի հատվածում տեղակայված մարտական դիրքում հակառակորդի կրակոցից հրազենային մահացու վիրավորում է ստացել զինծառայող Արշակ Սերյոժայի Սարգսյանը. ՊՆ
Մարտի 22-ին՝ ժամը 16:20-ի սահմաններում, Երասխի հատվածում տեղակայված մարտական դիրքում հակառակորդի կրակոցից հրազենային մահացու վիրավորում է ստացել ՊՆ N զորամասի զինծառայող Արշակ Սերյոժայի Սարգսյանը:
Հայաստանի Հանրապետության պաշտպանության նախարարությունը կիսում է կորստյան ծանր վիշտը և զորակցություն հայտնում զոհված զինծառայողի ընտանիքի անդամներին, հարազատներին և ծառայակիցներին:

На боевой позиции в направлении Ерасха со стороны противника получил смертельное огнестрельное ранение военнослужащий Аршак Сережевич Саргсян
22-ого марта, в районе 16:20, на боевой позиции в направлении Ерасха со стороны противника получил смертельное огнестрельное ранение военнослужащий воинской части N МО Аршак Сережевич Саргсян.
Министерство обороны РА разделяет тяжелую боль утраты и выражает слова поддержки членам семьи, родным и сослуживцам погибшего солдата, сообщает Министерство обороны РА.